Feng šuej pomáhá zlepšit kvalitu života a poskytuje nám doplňující pohled na životní události a problémy. Každý vnímáme svět a věci kolem sebe trochu jinak. To co je jednomu naprosto jasné může být pro jiného tajemstvím. Některé věci nám nejsou patrné i přesto, že jsou jednoduché či naprosto logické. Pohled na věc z jiného úhlu a s dostatečnou zásobou informací a znalostí se pak stává opravdu cenný.

Feng šuej je aktivně využíváno již tisíce let. Jedná se o velké množství znalostí a zkušeností, které jsou předávané písemně, či ústně z generace na generaci. Díky své stálé aktuálnosti se úspěšně aplikuje i dnes. Neboť stejně, jako před několika tisíci lety, i dnešní člověk řeší v zásadě tři věci: vztahy, finance a zdraví.

Feng šuej Feng šuej doporučení a rady jsou tady proto, aby nám pomáhaly usnadnit cestu životem a aby nám pomáhaly vyhnout se zbytečným překážkám. Feng šuej se zabývá jak globálními tak i drobnými otázkami. Znalosti feng šuej lze například využit k výběru vhodného pozemku a při stavbě nového domu. Stejně tak je lze využít při rekonstrukci stávajícího objektu a zařizování interiérů. Významného efektu lze za pomocí feng šuej docílit přejeme-li si zlepšit spaní. Feng šuej pomáhá podpořit zdraví (poradenství zaměřené na osobní prvek), zlepšit vztahy nebo upevnit rodinnou soudržnost. Život není konečná destinace nýbrž cesta a tak každá doba nese svá úskalí.

Příklady nabídky naších služeb:

 • Vytvoření bydlení podle zásad feng šuej od výběru vhodného pozemku po určení doplňků.
 • Kompletní feng šuej audit domů, bytů (již zabydlených prostor) a nebytových prostor (kanceláře, studia, restaurace, ...)
 • Individuální doporučení pro každého z členu domácnosti na základě osobního prvků, šťastných směru a astrologických zvířat.
 • Výběr vhodného objektu pro podnikání (například vhodné místo pro obchod, kancelář nebo restauraci).
 • Individuální doporučení v otázkách pracovních vztahů.
 • Podpoření dobrého firemního prostředí pro firmy (aby se lidé cítili příjemně, měli elán a okolí na ně působilo raději zdravě energeticky než tlumivě).

V případě poradenství mimo Brno se k ceně poradenství musí ještě připočítat cena za dopravu.

Poradenství feng šuej lze objednat e-mailem elezione@email.cz

Aktuálně pobývám v Australii a nabízím pouze dálkové poradenství, Marina Matura

 • Astrologické rozbory (Čínská astrologie) - lze objednat na stránce Čínská Astrologie a Numerologie
 • Numerologické rozbory (Čínská astrologie) - lze objednat na stránce Čínská Astrologie a Numerologie
 • Feng šuej poradenství - lze objednat e-mailem elezione@email.cz
 • Výživové poradenství - lze objednat e-mailem elezione@email.cz
 • Individuální doporučení dle východní medicíny - lze objednat e-mailem "elezione@email.cz

Poradenství feng šuej s osobní návštěvou

Pokud máte zájem o poradenství feng šuej s osobní návštěvou poradkyně na místě (ČR, SR) můžete výužit služeb mé sestry Julii Burové.

Julia Burová sídli v Brně. Poradenství feng šuej si u ni můžete objednat na telefonu: +420731003723 nebo e-mailem: julia1burova@gmail.com

Podklady pro poradenství:

 • Plánek (půdorys) - Plánek je potřeba zaslat předem na e-mail. V případě, že dům má více obytných podlaží, je potřeba zaslat půdorys každého podlaží zvlášť. V případě zaslání půdorysu e-mailem je třeba plánek dobře naskenovat aby byl čitelný!
 • Data narození těch, kdo v domě (v bytě) bydlí - V případě objednávky feng šuej poradenství pro firmu (kancelář, studio, restaurace, atd.) je potřeba uvést data narození majitele a klíčových zaměstnanců (těch, koho se toto poradenství má tykat).
 • Rok stavby - To znamená rok, kdy se do domu (do bytu) nastěhovali první obyvatelé. Pokud rok není přesně známý, je potřeba uvést alespoň časové rozmezí. Například: v domě se bydlí od 1970-1975. Pokud nelze rok stavby zjistit, může být vynechán.

Orientační ceny:

Cena poradenství vždy záleží na požadovaném rozsahu služeb, velikosti plochy a komplikovanosti případu.