Královna feng šuej v Austrálii

Po 6 letech se náš e-shop uzavírá. Stěhujeme se do Austrálie a tak můžeme zachovat pouze služby, které je možné vzdáleně provozovat. Nadále se na nás můžete obracet v oblastech poradenství feng šuej, čínská astrologie, numerologie a výživové poradenství. Všechny služby budou probíhat vzdáleně s využitím všech možných zdrojů tele-prezence. Místo naší fyzické působnosti bude přesunuto z České republiky do Sydney v Austrálii.

Na našich stránkách budeme i dále přidávat články, ve kterých se také objeví naše zkušenosti a zážitky z Austrálie a Sydney, včetně fotografií.

Ze zmíněných důvodu musíme náš e-shop uzavřít. Jelikož se náš odlet rapidně blíží, můžeme nabídnout už jen poslední víkendový výprodej v našem e-shopu Královna feng šuej s 30 % slevou na vše. V pondělí večer 21. 9. 2015, bude e-shop uzavřen a další prodej zboží již nebude možný. 30%-ní sleva se aktuálně nikde nezobrazuje, my ji po vytvoření Vaší objednávky zadáme manuálně a ozveme se Vám zpátky.

Marina Matura (elezione@email.cz)

Poradenství v nových prostorách

Od 1. 9. 2014 nabízí poradna Královna feng šuej své služby i v prostorách výživové poradny Viviente. Po předchozí domluvě budou osobní poradenství probíhat na adrese poradny Viviente: Kounicova 41, Brno.

Marina Matura (elezione@email.cz)

Vybírat můžete z této nabídky:

  • feng šuej
  • čínská astrologie a numerologie
  • individuální doporučení dle východní medicíny

Nově nabízím: Individuální doporučení dle východní medicíny.