Jmenuji se Marina Matura, pocházím ze Západní Sibiře (Tomsk). Jsem poradkyně feng šuej, numerologie, čínské astrologie a zabývám se tibetskou medicínou i čínskou medicínou. Mým oborem je východní koncepce dlouhého, zdravého a šťastného života. Východní filozofie pohlíží na člověka vždy velmi individuálně a komplexně. Preference a požadavky lidí se často velmi liší. Někdo si dokáže představit život jen na venkově, někdo uznává jen město a je mu tam nejlépe a jiný chce obojí a tak žije třeba na okraji Brna. Někdo je rodinně zaměřený a v rodinně má svoji jistotu, někdo má rád velká přátelská setkání a cítí svou podporu u kamarádů, jiný zase nejraději spoléhá sám na sebe a nikomu jinému nedokáže jen tak uvěřit. To vše promítáme do svého okolí. Vytváříme prostor, který posléze utváří náš život a ovlivňuje společnost kolem nás.

Výsledkem mého poradenství jsou individuální doporučení ke konkrétním situacím a otázkám. Feng šuej je uměním tvorby a ovlivnění prostoru prostřednictvím barev, materiálů, doplňků, uspořádáním nábytku, atd. Výsledný prostor má podporovat naplnění individuálních tužeb, jakými mohou být: podpora rodinné soudržnosti, upevnění partnerského vztahu, zlepšení pracovních či studijních výsledků, podpora zdraví, atd. Prastaré zásady feng šuej jsou velmi aktuální ve všech sférách života. Ať už zařizujete kancelář nebo ložnici, feng šuej disponuje mnoha užitečnými radami, jak vytvořit prostor, aby se události odvíjely v souladu s našimi přáními a záměry. Výsledkem feng šuej poradenství může být například rada, jak zařídit společenskou místnost tak, že se v ní hosté i domácí budou cítit otevření, budou se rádi scházet a mít chuť povídat si. Feng shui poradenství může poradit jak eliminovat v pracovně prvky, které by odváděly pozornost, a zařadit elementy, jež naopak soustředění pomáhají. V ložnici vytvořit prostředí ke kvalitní regeneraci a popřípadě podpořit mileneckou vášeň.

Mým záměrem je naplnit koncept šťastného, zdravého a dlouhého života. Neustále se vzdělávám a rozšiřuji své znalosti. Píšu články a dělím se o informace, které se ke mně dostaly. Především mě zajímá praktická stránka života a to co radím ostatním aplikuji ve svém životě. Mám hodně věrných zákazníků a proto mám i možnost pozorovat jejich pozitivní životní změny a úspěchy. Jsem ráda, že mé rady, založené na znalosti východních koncepcí, pomáhají lidem vést štastnější a pohodovější život. 

Aktuálně pobývám v Australii a nabízím pouze dálkové poradenství, Marina Matura