Taiga balzám

taiga balzam Taiga balzám je krémový balzám s hřejivým a protizánětlivým účinkem. Účinný prostředek zejména při bolestech zad, kloubů a svalů. Krém působísilně protizánětlivě a tlumí bolest, zbavuje nepříjemné ztuhlosti ve svalecha kloubech při pohybu. Má příjemný a hluboký hřejivý účinek, ale nevyvolávápocit pálení. Aktivní složky krému zlepšuji zásobování tkání krví. Je vhodnýi jako masážní prostředek, výborně se hodí pro prohřátí svalů před fyzickouzátěží a zlepšuje pohyblivost kloubů.

Další informace:

  • účinný prostředek při bolestech kloubů, zad a svalů
  • aktivní složky způsobují příjemný hřejivý účinek krému
  • s obsahem přírodních složek a extraktů z jedle sibiřské
  • působí protizánětlivě, tlumí bolest a odstraňuje ztuhlost ve svalech a kloubech
  • vhodný i jako masážní prostředek, zlepšuje zásobování tkání krví a lze ho použít k prohřátí svalů před fyzickou zátěží
  • působí profilaktivně při infekčním onemocnění
  • při bronchitidě se aplikuje masáží na hrudník
  • při rýmě a nachlazení se nanáší lokálně pod nos
  • optimální použití 1-2x denně, při zvýšené bolestivosti pak dle potřeby

Působení aktivních složek: Krém obsahuje pouze přírodní složky, z nichž některé jsou získáványspeciální technologií extrakce pomocí oxidu uhličitého. Jedlový olejv kombinaci s výtažkem z papriky působí reflexně zahřívání postižené tkáně,rozptyluje a působí proti bolesti, zlepšuje krevní zásobovaní tkání a stimulujetak vytváření vlastních protizánětlivých látek. Kosatcový olej a výtažek z jedle sibiřské obnovují procesy spojené s výměnou látek v kloubech, chrupavkách a svalech.

Použití: Při bolestech pohybového aparátu krém naneste krouživým masážnímpohybem na bolestivou část těla 1-2x denně. Při zvýšené bolestivosti pak dlepotřeby. Při nachlazení, bronchitidě, zánětu plic se krém aplikuje krouživýmmasážním pohybem na hrudní koš (mimo oblasti srdce). Působí preventivně při infekčním onemocnění, kdy se nanáší na místo těsně pod nosem. Při rýmě se krém nanese  na místo těsně pod nosem dle potřeby. 

Složení: Petrolatum Distillates, Abies Sibirica Oil (jedlový olej), Lanolin, Comarum Palustre Oil(kosatcový olej), Abies Sibirica CO2 Extract (CO2 výtažek z jedle sibiřské), CapsicumAnnuum CO2 Extract (CO2 výtažek z papriky).

Kontraindikace: Pouze při individuální nesnášenlivosti vůči některé složce krému.

Skladování: Uchovávejte na suchém místě nejlépe při pokojové teplotě. Prostředek nesmí být vystavenpřímému slunečnímu světlu.

Doba použitelnosti: Státem schválena doba použitelnosti je 2 roky od data výroby, které je vyraženo na sváru tuby (skutečná doba použitelnosti je však nejméně 5 let).

Balení: Plastová tuba s obsahem 50 ml.

Výrobce: OOO «DON», Tomsk, RF.

Odkazy: Tipy a triky s Taiga balzámem